Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено LG 29UM58-P

Статус
Затворена за нови мислења.

Ficho

Gaining Experience
9 јули 2015
381
273
Скопје
www.pzuortomedika.com.mk
Ficho додаде нов оглас:

LG 29UM58-P - Проценка

Здраво дечки, ќе ве замолам за проценка горенаведениот монитор зашто откако се преселив во друг стан и од тогаш никако да му најдам соодветно место и си стои некористен. Користен е во домашни услови за гејмање и работа во непушачка просторија. Нема гребнатинки ниту некакви оштетувања физички на панелот или рамката. Со него си доаѓа кабел за напојување и хдми кабелче. Меѓутоа, при селењето го имам изгубено неговиот stand оригинален. Беше монтиран на ѕид во стариот стан и некаде во селењето...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

Статистика

Теми
46.042
Мислења
954.443
Членови
34.468
Огласи
2.272
Најнов член
idriz
На врв Дно