Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Lexar NM710 500GB SSD M.2 2280 PCIe Gen4x4 NVMe

Статус
Затворена за нови мислења.

Miki98

Gaining Experience
13 јануари 2021
468
280
Macedonia Pehchevo [2326]
www.balkan77.com
Miki98 додаде нов оглас:

Lexar NM710 500GB SSD M.2 2280 PCIe Gen4x4 NVMe - Проценка
Здраво ит другари
дајте некоја проценка за оваа ссд,нарачано од странство и стои не отворено. 1682877061063.png
( го нарачав заради стариот лаптопот asus eee pc 1001pxd,но лаптопот нема да достигне таа брзина=на сата2 и има проблем со флерт кабелот,заради тоа)
Unboxing & First Impression: Lexar NM710 1TB PCIe Gen4x4 NVMe M.2 SSD 500гб е не 1тб...

Видете го целиот оглас...
 
Последна промена:

Miki98

Gaining Experience
13 јануари 2021
468
280
Macedonia Pehchevo [2326]
www.balkan77.com
up, давам слободно тестирање на две недели без да го платите
(само освен карго да си платите)!
Доколку ви се допадне земете го,да не стои вака за украс.
 

Bale

Intern
18 февруари 2022
0
18
up, давам слободно тестирање на две недели без да го платите
(само освен карго да си платите)!
Доколку ви се допадне земете го,да не стои вака за украс.
up, давам слободно тестирање на две недели без да го платите
(само освен карго да си платите)!
Доколку ви се допадне земете го,да не стои вака за украс.
koja e cenata ?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.673
Мислења
947.004
Членови
34.145
Огласи
2.013
Најнов член
Yadow
На врв Дно