Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Lenovo Yoga 7 14ARB7

Статус
Затворена за нови мислења.

Futurelakimens

Practice makes perfect
12 април 2017
1.905
1.241
Futurelakimens додаде нов оглас:

Lenovo Yoga 7 14ARB7 - 63.000 ден.

Го продавам следниов лаптоп:

Буквално истиот модел е, користен можеби 40-50 саати, го имам скоро 2 месеци, ама решив да се вратам на Mac.

Без знаци на користење, гаранција има уште 22-23 месеци.

Во Скопје живеам така да може да се види во секое време.

Видете го целиот оглас...
 

Futurelakimens

Practice makes perfect
12 април 2017
1.905
1.241
Еве и сликички.
 

Атачменти

 • P_20231030_190133.jpg
  P_20231030_190133.jpg
  2,5 MB · Прегледи: 70
 • P_20231030_190140.jpg
  P_20231030_190140.jpg
  2,9 MB · Прегледи: 62
 • P_20231030_190146.jpg
  P_20231030_190146.jpg
  2,8 MB · Прегледи: 62
 • P_20231030_190158.jpg
  P_20231030_190158.jpg
  3 MB · Прегледи: 62
 • P_20231030_190209.jpg
  P_20231030_190209.jpg
  2,7 MB · Прегледи: 68
 • P_20231017_234340.jpg
  P_20231017_234340.jpg
  1,8 MB · Прегледи: 69
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.550
Мислења
964.780
Членови
34.921
Огласи
2.634
Најнов член
Natalija Canevska
На врв Дно