1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Lenovo Y50-70

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од pavlestyle, 18 oктомври 2019.

 1. pavlestyle

  pavlestyle
  Gaining Experience

  62
  63
  9 Април 2016
  Машко
  Ако може проценка за лаптопчево,користен е многу малце,козметички сочуван топ,гаранција нема. Спецификации има i7 4720hq,8gb ram,GTX 960m,1tb hdd.Понавечер ќе прикачам уште некоја слика.
   

  Прикачени датотеки:

  • lap.jpg
   lap.jpg
   Големина:
   47.7 KB
   Прегледи:
   114
  • top.jpg
   top.jpg
   Големина:
   212.3 KB
   Прегледи:
   112
 2. bobi2006

  bobi2006
  Gaining Experience

  94
  50
  6 Април 2011
  Баш ме интересира продажната цена...?

  Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
   
 3. pavlestyle

  pavlestyle
  Gaining Experience

  62
  63
  9 Април 2016
  Машко
Слични теми
 1. DaVoRkNe
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,600
 2. Oktar

  Проценка Lenovo Y700-15ISK

  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,171
 3. rippermkd

  Проценка lenovo vibe K5

  Одговори:
  2
  Прегледи:
  378
Вчитување...

Сподели

Вчитување...