1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Lenovo ThinkStation S30

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Vlecka, 18 Август 2019.

 1. Vlecka

  Vlecka
  Gaining Experience

  280
  147
  28 Јуни 2013
 2. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  6,100
  8,284
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  10.000

  Конфигурацијата е баш како во спецификацијата?
   
  На Vlecka му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Vlecka

  Vlecka
  Gaining Experience

  280
  147
  28 Јуни 2013
  Така ми е пренесено, ако има некој заинтересиран ќе проверам уште еднаш за најсигурно.
   
Слични теми
 1. petre.dimov

  Продадено Lenovo K6

  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,220
 2. rippermkd

  Проценка Lenovo A889

  rippermkd, 3 Јули 2017, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  499
 3. DaVoRkNe
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,562
 4. Oktar

  Проценка Lenovo Y700-15ISK

  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,156
 5. rippermkd

  Проценка lenovo vibe K5

  Одговори:
  2
  Прегледи:
  364
Вчитување...

Сподели

Вчитување...