Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Lenovo ThinkPlus TH30

bookoo

Gaining Experience
12 декември 2017
239
104
bookoo додаде нов оглас:

Lenovo ThinkPlus TH30 - 1.400 ден.

Продавам нови неотпакувани безжичните слушалки Lenovo ThinkPlus TH30

Боја: крем
Капацитет на батерија: 250mAh (built-in)
Траење: 7-9 часа
Следат со 3.5mm audio cable и Type C кабел
Frequency Response: 20Hz-20kHz
Moving coil: 40mm
Без гаранција

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
46.551
Мислења
964.842
Членови
34.923
Огласи
2.635
Најнов член
williamshakespeare30
На врв Дно