1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Lenovo ThinkPad

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Ulrezaj, 30 Јули 2018.

 1. Ulrezaj

  Ulrezaj
  On your way to fame

  353
  510
  20 Јуни 2012
  Машко
  Како што гласи купувам половен ThinkPad, пожелно е да има гаранција но и не мора.

  Спецификации:

  CPU: I5 (мин. 4та генерација).
  RAM: 8 GB
  SSD: 128GB мин.
  Екран: 14 - 15“ FHD

  Понудете преку пп.
   
 2. Ulrezaj

  Ulrezaj
  On your way to fame

  353
  510
  20 Јуни 2012
  Машко
  Може и ASUS ROG лаптоп до 30.000 денари.
   
Слични теми
 1. матрапас
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,029
 2. mrce
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,467
Вчитување...

Сподели

Вчитување...