1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Lenovo Thinkpad T431S

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Mario.Bog, 21 Септември 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Mario.Bog

  Mario.Bog
  On your way to fame

  984
  612
  15 Декември 2013
  Машко
  Се продава Lenovo Thinkpad T431S убаво сочуван, иста конфигурација од линков https://www.cnet.com/products/lenovo-thinkpad-t431s/specs/ но наместо 500гб хдд има 180гб ссд.
  Ќе пишам и тука спец.

  CPU: I7 3687U
  RAM: 2x4gb ddrl 1600mhz
  Display: 14" 1600x900
  GPU: Intel HD 4000
  SSD: 180GB Intel 520
  Batt.: 2-3 часа

  Цена 250 евра.

  IMG-55fa7e3a76dcfb24001fffab62132268-V.jpg IMG-add3119569e9b21b19f4c53fa9c33b71-V.jpg IMG-c44d3c0c5834a1edd998bad5fbe20494-V.jpg IMG-7fc8b98d25a3b55e2b72493c266f9fdf-V.jpg IMG-e5da168562f90eb5dee6174d03f41254-V.jpg
   
  На Tenny му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Mario.Bog

  Mario.Bog
  On your way to fame

  984
  612
  15 Декември 2013
  Машко
Слични теми
 1. mrce
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,461
 2. Ulrezaj
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  395
 3. toshex
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  689
 4. RoninMK

  Продадено Lenovo ThinkPad P52

  Одговори:
  13
  Прегледи:
  4,047
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...