1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Lenovo ThinkPad T430: Core i5 3320M, 8GB DDR3-1600L, 240GB SSD, 14"

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 15 Февруари 2020.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,695
  14,325
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Продавам комплетно исправен и безпрекорно сочуван лаптоп Lenovo ThinkPad T430 со следнава конфигруација: Core i5 3320M, 8GB DDR3-1600L, ново SSD А-Data SU650 240GB со 3 години гаранција, 14" HD dislay, 94Wh батерија. Доаѓа со свежо инсталиран Windows 10 Pro. Батеријата е во одлична состојба и држи 3+ часа сурфање/офис работа/гледање филм.

  20200215_210628.jpg 20200215_210637.jpg 20200215_210657.jpg

  Цена, фиксна: 14000 денари
  075 437-061, Кирил
   
  Последна промена: 3 Април 2020
  Gaston, omegaRED и на GGTT1 им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,695
  14,325
  23 Јануари 2008
  диско денсер
 3. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,695
  14,325
  23 Јануари 2008
  диско денсер
 4. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,695
  14,325
  23 Јануари 2008
  диско денсер
Слични теми
 1. CyberTm
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,483
 2. mrce
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,376
 3. RoninMK

  Продадено Lenovo ThinkPad P52

  Одговори:
  13
  Прегледи:
  4,002
 4. gOJDO
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  793
 5. gOJDO
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,477
Вчитување...

Сподели

Вчитување...