Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Lenovo ThinkBook 15 G2 ITL

Статус
Затворена за нови мислења.

Вајкинг

Practice makes perfect
9 јуни 2015
1.271
1.948
Скопје
Вајкинг додаде нов оглас:

Lenovo ThinkBook 15 G2 ITL - 25.000 ден.

Лаптопот е нов, неотпакуван, со фабричка лепенка.
1 година гаранција од zirafa50.
Погледнете го атачментот 127908

*Го задржувам правото да не го продадам на одредени членови кои лично не ми се допаѓаат.

Погледнете го атачментот 127909

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.998
Мислења
972.969
Членови
35.345
Огласи
2.934
Најнов член
bojan.donev
На врв Дно