1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Lenovo Tab3 8 Plus

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Gucci, 16 Февруари 2020.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Gucci

  Gucci
  On your way to fame

  810
  645
  5 Јули 2011
  Ве молам за проценка за таблетов. Купен е пред 2 години, последниве 7-8 месеци ретко кога е изваден од фиока.
  Од прв ден се користи со заштитно стакло и гумена футрола, и нема ни една грепка на него.
  Јас го користев за сурфање, фб, јутуб и батерија држеше 7-8 саати СОТ.

  GSMArena
  Слики
   
  На mnikolce му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  6,413
  8,892
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  100 евра
   
  На Gucci му/ѝ се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  SaleSk

  SaleSk
  Arzt

  4,600
  5,165
  20 Април 2007
  Машко
  5000 до 6000 денари ако е со 3G модул, во спротивно мах 4000...
  :(
   
  На gOJDO и Gucci им се допаѓа ова.
 4. marv

  marv
  Practice makes perfect

  2,299
  1,591
  5 oктомври 2007
  Машко
  По сликите гледам дека е F верзијата, т.е. wifi only, така да се сложувам околу 4К, ако батеријата 3 сеуште саглам од стоење. @Gucci пробај наполни види како ќе држи.

  Sent from my TELEFON using Tapatalk
   
 5. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,606
  13,863
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  3.5-4k
   
  На Garfield' му/ѝ се допаѓа ова.
 6. nvidia88

  nvidia88
  Gaining Experience

  591
  342
  16 Септември 2010
  Машко
  Obezbeduvanje
  3k
   
  На Garfield' му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. tnvski
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  898
 2. DaVoRkNe
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,778
 3. Oktar

  Проценка Lenovo Y700-15ISK

  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,215
 4. rippermkd

  Проценка lenovo vibe K5

  Одговори:
  2
  Прегледи:
  410
 5. CyberTm
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  959
Вчитување...

Сподели

Вчитување...