Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Lenovo Q67 + Pentium G630

Статус
Затворена за нови мислења.

Вајкинг

Practice makes perfect
9 јуни 2015
1.275
1.954
Скопје
Вајкинг додаде нов оглас:

Lenovo Q67 + Pentium G630 - 1.000 ден.

Погледнете го атачментот 116929Погледнете го атачментот 116930
Плочата нема I/O shield.
Извадени од Lenovo ThinkCentre, плочата има поддршка само за Sandy Bridge, и биле потребни адаптери (од aliexpress) за USB и Audio при монтажа во обично куќиште.
1000 денари

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.096
Мислења
974.494
Членови
35.404
Најнов член
altin
На врв Дно