• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Lenovo Professional Wireless Keyboard

  • Ја почнал/а темата
  • #1

l1d0v1c

Practice makes perfect
10 март 2011
649
1,345
Скопје
Се продава Lenovo Professional Wireless Keyboard, купена од INet пред скоро 2 години. Тастатурата си функционира без проблем. Гаранцијата е истечена.

Повеќе за тастатурата на следниов линк.

Цена ФИКСНА: 1200 денари

IMG_20210304_103851.jpg IMG_20210304_103946.jpg

Подетално инфо, резервација или било што исклучиво преку ПП.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,564
Мислења
846,622
Членови
29,351
Најнов член
Catcatcat
На врв Дно