• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Lenovo m73

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Gucci

On your way to fame
5 јули 2011
858
751
Користени, во топ состојба. Наравно, немаат гаранција.

Процесор: Pentium G3220 (2 cores / 2 threads)
RAM: 1 плочка 4GB (мислам дека се 1600 MHz, треба да проверам)
HDD: 320GB

Слики тука

4000 денари
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,062
Мислења
861,287
Членови
29,919
Најнов член
ile009
На врв Дно