Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Lenovo Legion Y920-17IKB (i7-7820HK, GTX 1070) Laptop

Статус
Затворена за нови мислења.

bristlebac

On your way to fame
21 декември 2020
232
653
Skopje

bristlebac

On your way to fame
21 декември 2020
232
653
Skopje
Оди на продажба за 200 евра, ако има заинтересирани може и на делови.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.610
Мислења
945.733
Членови
34.094
Огласи
1.981
Најнов член
adelauto
На врв Дно