Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Lenovo Legion T5 R7-5800/32GB/512GB SSD/1TB HDD/RTX 3070

Статус
Затворена за нови мислења.

Cyb3rAng3l

Gaining Experience
16 октомври 2016
59
100
Берово
Cyb3rAng3l додаде нов оглас:

Lenovo Legion T5 R7-5800/32GB/512GB SSD/1TB HDD/RTX 3070 - 47.000 ден.

Оди на продажба десктоп конфигурација (pre-built), купена од Нептун со гаранција до 01.03.2024.

Составена е од следните делови:
CPU: AMD Ryzen 7 5800
MB: Lenovo 3716 AMD B550
RAM: Kingston DDR4-3200 CL22 SDRAM - 2x16GB
GPU: Lenovo NVIDIA GeForce RTX 3070 8GB
SSD: Western Digital SN730 - 512GB
HDD: Western Digital WD10EZEX - 1TB

Цена: 47.000ден.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.096
Мислења
955.360
Членови
34.502
Огласи
2.307
Најнов член
ZIL12
На врв Дно