Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

LENOVO IdeaPad Slim 3 15IAH8 i5-12450H/16GB DDR5/512GB/15.6"FullHD

Rejzerot

On your way to fame
19 мај 2022
584
999
Скопје
Rejzerot додаде нов оглас:

Продавам лаптоп Lenovo IdeaPad Slim 3,лаптопот е купен од Анхоч на 30.01.2024 година по цена од 26980 денари,со преостаната гаранција 24 месеци.Полнет е до сега 5 пати,подоле има слика може да видите,на него има снимено само Windows,некористена е тастатурата и тач падот,затоа што имам екстерни маус и тастатура,лаптопот е буквално да кажам нов, го купив за работа но за жал не ми ги исполнува условите,а Анхоч според закон не сакаат да ми вратат пари назад,па затоа решив да го продадам.Доаѓа во...

Видете го целиот оглас...
 
Последна промена:

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
46.551
Мислења
964.842
Членови
34.923
Огласи
2.635
Најнов член
williamshakespeare30
На врв Дно