1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Lenovo Ideapad 320

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Arioth, 22 oктомври 2018.

 1. Arioth

  Arioth
  Gaining Experience

  259
  324
  2 Април 2011
  Продавам Lenovo Ideapad 320. Спецификациите го има на една од фотографиите. Купен е во март годинава и има уште 1,5 години важечка гаранција. Цена 24000 денари IMG-f30f8c4c9cfc929ce317aad12c5439de-V.jpeg IMG-1106ddbe8753e5c428370948de8ff57d-V.jpeg

  Испратено од EVA-L09 преку IT.mk форум апликација
   
Слични теми
 1. aceniko
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  763
 2. Jovan2389
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  830
Вчитување...

Сподели

Вчитување...