• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
  Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

  Со почит It.mk
 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Проценка Lenovo IdeaPad 320-15IAP

 • Ја почнал/а темата
 • #1

KjEBE

Gaining Experience
6 декември 2016
110
220
Дечки проценка за лаптопчево стоено е божем за мајка ми ама така остана гланц е како нов.
Спецификации и модел:
Lenovo IdeaPad 320-15IAP - 15.6" - црвена боја
CPU: Celeron N3350
RAM: 4 GB ddr4
HDD: 1 TB
Со лиценциран windows 10

нема гаранција.
 

Атачменти

 • Ја почнал/а темата
 • #2

KjEBE

Gaining Experience
6 декември 2016
110
220
Ок дечки никој не се пријави за проценка ќе ставам јас моја, деновиве чепкав глеав...
Иде на продажба 170 евра со место за договор.
 
 • Ја почнал/а темата
 • #3

KjEBE

Gaining Experience
6 декември 2016
110
220
140 евра иде лаптопот цена
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,752
Мислења
856,681
Членови
29,749
Најнов член
dukata
На врв Дно