1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Lenovo Ideacentre All-In-One 520

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од RoninMK, 16 Јануари 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. RoninMK

  RoninMK
  Gaining Experience

  123
  117
  20 Април 2016
  Машко
  Се работи за поодамна купен All-in-One Lenovo компјутер кој не е воопшто употребуван.
  Како што се гледа... купен е 25.490 ден и има гаранција до 21.06.2020.

  Ве молам за проценка колку може да се продаде, а ако има некој заинтересирано може и понуда во ПП.
   

  Прикачени датотеки:

  На Oktar му/ѝ се допаѓа ова.
 2. RoninMK

  RoninMK
  Gaining Experience

  123
  117
  20 Април 2016
  Машко
  Нема проценки?
  Спрема мене вреди 15.000 ден и оди на продажба за таа цена.
   
  damil, HardCorec и на Oktar им се допаѓа ова.
 3. RoninMK

  RoninMK
  Gaining Experience

  123
  117
  20 Април 2016
  Машко
Слични теми
 1. macule
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  775
 2. DaVoRkNe
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,739
 3. Oktar

  Проценка Lenovo Y700-15ISK

  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,206
 4. rippermkd

  Проценка lenovo vibe K5

  Одговори:
  2
  Прегледи:
  400
 5. CyberTm
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  939
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...