Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Lenovo Gaming 3 16IAH7

Статус
Затворена за нови мислења.

tomi

Sensei Модератор
16 април 2007
9.868
3.831
Скопје
tomi додаде нов оглас:

Lenovo Gaming 3 16IAH7 - Проценка

-Core i7- 12650H
-NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti Laptop GPU
-M.2 2280 SSD 512GB
-16.0" WUXGA (1920x1200) Refresh rate 165Hz,
-16 GB DDR5 ((8GB soldered + 8GB SO-DIMM)


Лаптопот е користен неколку месеци, уште е под гаранција и е фулл паковање...

Ве молам за проценка

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.255
Мислења
977.499
Членови
35.563
Најнов член
Vezilka5
На врв Дно