• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Проценка Lenovo G575 проценка

  • Ја почнал/а темата
  • #1

maci

On your way to fame
2 април 2008
3,003
695
на лаптопот се има истурено шоља кафе....
работел некое време и сега не подига
лаптопот е во завидно лоша состојба,држачите се ок на мониторот но на лаптопот фалат парчиња пластика-нема каде да се заштрафат.

дали вреди да се прави за 2000-2500 ако е само матичната?

колку може да се продаде екранот(30 пински)?
тастатура и други ситници?
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,641
Мислења
829,411
Членови
28,648
Најнов член
CrewM
На врв Дно