1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Lenovo G400S Touch Проценка

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од riki_staff, 27 Јануари 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. riki_staff

  riki_staff
  Gaining Experience

  437
  204
  28 ноември 2015
  Машко
  -Екран 13 инчи на допир
  -Рам 4гб ддр3
  -Процесор I3 3120M 2.5GHz
  -ХДД 500Гб
  -Графика Интел ХД4000
  -Графичка Nvidea Geforce 720 GT 2GB
  -Батерија 2-3ч зависи како се користи
  -Полнач оригинален
  Забелешка!
  Тоучпадот не работи т.е работат само софт копчињата,причина која не работи незнам точно,но моја претпоставка дека е менувана тестатурата и имат нешто откачено.


  Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
   
 2. riki_staff

  riki_staff
  Gaining Experience

  437
  204
  28 ноември 2015
  Машко
  *Екранот е 14 инчи,неможам да го едитирам постот.

  Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
   
 3. riki_staff

  riki_staff
  Gaining Experience

  437
  204
  28 ноември 2015
  Машко
 4. riki_staff

  riki_staff
  Gaining Experience

  437
  204
  28 ноември 2015
  Машко
  Може клуч!


  Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
   
Слични теми
 1. Kupe3
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,111
 2. bxxxn
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  575
 3. DaVoRkNe
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,742
 4. Oktar

  Проценка Lenovo Y700-15ISK

  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,206
 5. rippermkd

  Проценка lenovo vibe K5

  Одговори:
  2
  Прегледи:
  400
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...