Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Lenovo G27-20 27" 144Hz 1ms IPS G-Sync + Free Sync монитор

Статус
Затворена за нови мислења.

baz

Intern
26 август 2011
86
32
baz додаде нов оглас:

Lenovo G27-20 27" 144Hz 1ms IPS G-Sync + Free Sync монитор - Проценка

Купен на 15-02-2022 од Телеком, користен редовно за игрици, преостаната гаранција 2 години, доаѓа во кутија со сите аксесоари

Се продава поради надградба

27 инчен 1920x1080p IPS панел
144Hz 1ms
VESA mount ability
G-Sync comp
Free Sync comp


Се извинувам за лошата слика единствена што ја најдов во мобилен, мониторот е веќе спакуван во кутија па не успеав да го сликам, ако некој сака ќе му направам слики.

Видете го целиот оглас...
 
20 јуни 2008
581
617
Ivicakmk's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 7 5800X & Noctua NH-D15 chromax.black
Motherboard
MSI MAG X570 TOMAHAWK WIFI
Storage
Samsung 980 Pro 1 TB + WD Red 2 TB
PSU
Gigabyte P750GM 750W
RAM
2x16 GB Kingston HyperX Fury DDR4 3600 MHz CL16
Video card
Asus TUF RTX 3070 Ti
Case
Sharkoon TG6
Mouse
Razer Basilisk V3 Pro
Keyboard
Gigabyte Aivia Osmium
Audio
Razer Blackshark V2 Pro
Monitor
Dell S2721DGFA / BenQ BL3201PT
OS
Windows 10 Pro
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.260
Мислења
977.595
Членови
35.570
Најнов член
arbenneziri
На врв Дно