Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Lenovo 320-15IKB (Type 80XL, 80YE) Laptop (ideapad) 15'6

Qwerty29

Intern
21 септември 2021
79
29
ГостиJар
Проценка за лаптопот користеше за основни потреби Microsoft Office, филмови, серии многу малку за гејминг, користен околу 4-5 години, најверојатно иде на продажба.

Intel Core i5-7200U 2.5 - 3.1 GHz​

Graphic cards:
Intel(R) HD Graphics 620
NVIDIA GeForce 940MX 2GB
Ram: 8 GB DDR4
 
Последна промена:

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

Статистика

Теми
47.122
Мислења
975.031
Членови
35.427
Најнов член
bojan.janicevic
На врв Дно