1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Led светло, за канцеларија

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од LaLi, 16 Април 2019.

 1. LaLi

  LaLi
  Gaining Experience

  316
  201
  3 Февруари 2010
  Машко
  Дали некој знае каде има вакво или слично осветлување ,
  [​IMG]


  [​IMG]
   
 2. smole

  smole
  Unstoppable

  3,056
  3,481
  18 Април 2007
  Види во ledlight.mk и Лира.
   

Сподели

Вчитување...