Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

led strips конектори

Pinceta

Gaining Experience
16 март 2011
569
184
Скопје
Здраво дечки,

барам лед стрип конектори како овие

дали имаме некаде кај нас вакви да се купат?

искрено не знаев кај да ја вметнам темава на форумов.

Sent from my Pixel 7 using Tapatalk
 

spiritBreaker

LaravelMaster
27 октомври 2015
3.617
4.545
Писти Охту

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
23.201
31.845
roka.mk
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
46.551
Мислења
964.842
Членови
34.923
Огласи
2.635
Најнов член
williamshakespeare30
На врв Дно