• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Launch Painkiller!

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Jano

Intern
8 февруари 2008
281
11
koj ja ima igrano ke znae za sto se zbori
igrava e malku stara no ukrainci jaimaat praveno
i ke vi se dopadne! jas ja svrtev mnogu e lesna!/?
 

_zare_

Intern
10 февруари 2008
137
0
znam sum ja igral ama samo u pamet od toa sto TI si mi go kazuval i od kolku sto fantazijata mi faka vika pi trebalo da e dobra a ako vistina e paintkiller e za 5++
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,802
Мислења
850,701
Членови
29,488
Најнов член
nikojov
На врв Дно