• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Last XP v17

Статус
Затворена за нови мислења.

ivotopansko

Intern
14 јануари 2008
36
0
Вака...оваа верзија пред некој ден ја видов инсталирана во едно интернет кафе.Барав на гугл но од една страна ме носи на друга..од друга на трета и изгубив волја да ја барам.Па би сакал помош од вас..ако може да ми дадете директен линк и по можност тоа да биде како exe фајл.Ви благодарам.поздрав
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.153
Мислења
894.605
Членови
31.869
Огласи
334
Најнов член
hikagenius
На врв Дно