• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Last XP v17

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

ivotopansko

Intern
14 јануари 2008
36
0
Вака...оваа верзија пред некој ден ја видов инсталирана во едно интернет кафе.Барав на гугл но од една страна ме носи на друга..од друга на трета и изгубив волја да ја барам.Па би сакал помош од вас..ако може да ми дадете директен линк и по можност тоа да биде како exe фајл.Ви благодарам.поздрав
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,040
Мислења
855,091
Членови
29,646
Најнов член
ununu
На врв Дно