Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Laserski printer

GoranGoran

Intern
26 ноември 2023
7
0
Ovie stampaat po 5000 stranici taka pisuva
Мислењето е автоматски споено:

Sto poveke toa podobro
 

micio

Gaining Experience
13 ноември 2007
56
76
линк на пп

за тонер без чип треба да се направи Chipless Firmware Update
и за овие модели HP LaserJet MFP M141a и HP LaserJet MFP M141w може да се користат кертриџи без чип?

и мене ми треба еден принтер, како што бара авторот на оваа тема; само црно бело да печати, ласерски, за печатење на документи одвреме-навреме.

ако не ми го оправат стартиот принтер, ке гледам еден принтер/скенер/копир да земам да е ефтин и reliable. патем, кој е добар сервисер за принтери? овој Томе во ланком принт да го барам ако имам потреба?

мала дигресија, ако можете ставете реакции на постов се обидувам да дојдам до бројката од 50; после миграцијатта реакциите ми се ресетира на 0, сега имам потреба да постирам во една тема за суплементи, и ради тоа не можам да постирам.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.113
Мислења
974.772
Членови
35.416
Најнов член
gpodyt
На врв Дно