Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Лаптопи

Статус
Затворена за нови мислења.

xbl9k

Gaining Experience
10 декември 2017
131
188
xbl9k додаде нов оглас:

Лаптопи - Проценка

Здраво ми треба проценка на следните лаптопи, после проценка ќе одат на продажба.

1. Lenovo B50-70
cpu: i3 4030U
ram : 8 gb ddr3l
ssd : gigabyte 120gb

2 парчиња истиот лаптоп достапни

2. Lenovo ideapad 110-15ISK
cpu : i3 - 6100U
ram : 8gb ddr4
ssd : 120 gb kingston

3. Lenovo ideapad V110-15ISK
cpu : Celeron 3855U
ram : 4gb ddr4
ssd : gigabyte 120gb

4. Acer E5-571
Cpu: i3 4030U
ram: 8 gb ddr3l
ssd : gigabyte 120 gb

Сите лаптопи се без кршеници, прилично сочувани, користени зс...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.127
Мислења
975.157
Членови
35.434
Најнов член
Ljupce Boshkov
На врв Дно