• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Лаптопи: HP Probook 430: i3 5 gen, 8GB DDR3, 180GB SSD, 13.3"

  • Ја почнал/а темата
  • #1

gOJDO

Epic
23 јануари 2008
9,794
14,732
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
Продавам 5 комплетно исправни и безпрекорно сочувани лаптопи HP Probook 430 со 1 година гаранција и следнава конфигурација:Core i3 5 gen, 8GB DDR3, 180GB SSD, 13.3", батерија во перфектна состојба(wear level 0%).

IMG-c7d3a918aea1d5df043ccb5f46b7d8c7-V.jpgIMG-2166dceeb6aab72b6a6e65c03b9ef38b-V.jpg

Цена, фиксна: 16500 денари / парче
075 437-061, Кирил
 
Последна промена:
  • Ја почнал/а темата
  • #2

gOJDO

Epic
23 јануари 2008
9,794
14,732
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
2 продадени, 1 резервиран. На продажба уште 2.
 
Последна промена:
  • Ја почнал/а темата
  • #3

gOJDO

Epic
23 јануари 2008
9,794
14,732
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
prodadeni
 
Последна промена:

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,653
Мислења
822,554
Членови
28,294
Најнов член
silverCM
На врв Дно