Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Лаптопче мини во добра состојба

Статус
Затворена за нови мислења.

Miki98

Gaining Experience
13 јануари 2021
521
306
Macedonia Pehchevo [2326]
www.balkan77.com
Miki98 додаде нов оглас:

Лаптопче мини во добра состојба - Проценка

Здраво ит другари
Сакам да земам лаптопче мини со малку понова генерација,ќе се користи за трансфер на податоци и др. работи за симнување.
Погледнете го атачментот 124325Погледнете го атачментот 124326Погледнете го атачментот 124329
Благодарам однапред.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.285
Мислења
977.824
Членови
35.577
Најнов член
OLIVER STANKOVSKI
На врв Дно