• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Лаптоп

Nikola100

Practice makes perfect
30 септември 2019
1.649
1.571
Скопје
Фала,али прво сакам да видам киристен сo дедицирана gpu...2 опција одам на ново
Е така - изјасни се. Многу сиромашно со зборови си навел во постот па сите ќе „скитаме„ со одговорите.
Нека не те мрзи :)
 

Nikola100

Practice makes perfect
30 септември 2019
1.649
1.571
Скопје
Како за тебе тамам
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

Статистика

Теми
43.663
Мислења
889.197
Членови
31.504
Огласи
34
Најнов член
formula-1
На врв Дно