Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

лаптоп. Lenovo Yoga Slim 7 Pro Core i5 11300H, 16GB и 27’’ LED monitor

Dinamit

Gaining Experience
25 мај 2013
395
493
Dinamit додаде нов оглас:

лаптоп. Lenovo Yoga Slim 7 Pro Core i5 11300H, 16GB и 27’’ LED monitor - 10.000 ден.

Се продаваат малку користени лаптоп Lenovo Yoga Slim 7 Pro 14IHU5
и 27” професионален монитор Lenovo.
работите се под гаранција до 9.2024 год

Lenovo Yoga Slim 7 Pro
Intel Core i5 11300H
16GB Ram
1000GB SSD
14’’ 2.2K Display

купен 57000 ден
се продава 35.000 ден
2. Moнитор 27’’ Lenovo Q27q-20
под гаранција

купен 17000 ден

работите се одлично сочувани. дополнително ќе прашам дали има и кутии.
се продава 10000 ден

заедно двете 43000 ден.
Видете го целиот оглас...
 

Атачменти

 • 66EA1270-3F5B-4A0F-B5B3-40F7197D9947.jpeg
  66EA1270-3F5B-4A0F-B5B3-40F7197D9947.jpeg
  145,4 KB · Прегледи: 105
 • 41A7095E-F45C-4737-902E-ADE0BB650F06.jpeg
  41A7095E-F45C-4737-902E-ADE0BB650F06.jpeg
  78 KB · Прегледи: 99
Последна промена:

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
46.551
Мислења
964.842
Членови
34.923
Огласи
2.635
Најнов член
williamshakespeare30
На врв Дно