Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Laptop Lenovo IdeaPad3 15ABA7

Статус
Затворена за нови мислења.

Rikimaru

Даскал
26 март 2016
3.159
5.160
Битола
Rikimaru додаде нов оглас:

Laptop Lenovo IdeaPad3 15ABA7 - Проценка

Здраво дечки,

На проценка оди скоро нов Laptop Lenovo IdeaPad3 15ABA7:

CPU: AMD Ryzen 7 5825U
RAM: 16GB DDR4
Storage: 512GB SSD
GPU: Vega 64 iGPU
Display: 15.6" FHD
Color: Misty Blue

Купен во ноември за работа, користен буквално само еден месец, но ми дадоја друг лаптоп па овој не ми треба.

Наравно, со гаранција и фул пакување како што можете да видите.

Моментално најефтин нов е 40,000 ден. во Анхоч, а во други е до 42,000 ден.:

[URL...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.519
Мислења
964.166
Членови
34.887
Огласи
2.610
Најнов член
aleksimonovski
На врв Дно