Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Лаптоп HP Probook 4530s , i5 , 4GB Ram

Статус
Затворена за нови мислења.

dzunko

Gaining Experience
26 септември 2007
391
383
Битола
dzunko додаде нов оглас:

Лаптоп HP Probook 4530s , i5 , 4GB Ram - 6.000 ден.

Продавам исправен и сочуван лаптоп модел HP Probook 4530s со следниве спецификации :
 • CPU i5 2410m
 • RAM : 4GB
 • HDD : 640GB
 • WIN 10 - nova instalacija
 • HP polnac
 • 15,6inch ekran
 • Батеријата не држи воопшто

Можи карго испорака со договор .
Погледнете го атачментот 119247Погледнете го атачментот 119241Погледнете го атачментот 119242Погледнете го атачментот 119243
Погледнете го атачментот 119244Погледнете го атачментот 119245Погледнете го атачментот 119246

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.228
Мислења
976.914
Членови
35.537
Најнов член
martin987
На врв Дно