Template Errors: PAGE_CONTAINER

 1. htmlspecialchars() expects parameter 1 to be string, array given in /home/forumit/public_html/library/XenForo/Template/Abstract.php(279) : eval()'d code, line 13462:
  13461: {
  13462: $__compilerVar252 .= '<li><a href="' . htmlspecialchars($xenOptions['privacyPolicyUrl'], ENT_QUOTES, 'UTF-8') . '">' . 'Приватност' . '</a></li>';
  13463: }
  
 1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Laptop HP Envy: i7-4510u, 16GB RAM, GeForce GTX 850M, 240GB SSD, BeatsAudio 2.1, 15.6" Full HD

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 15 ноември 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,139
  12,665
  23 Јануари 2008
  Манга
  Продавам многу сочуван лаптоп HP Envy 15-k086ng со следнава конфигурација:

  CPU: Core i7-4510u
  RAM: 16GB DDR3-1600 SO-DIMM
  VGA: GeForce GTX 850M
  SSD: Verbatim Vi 500 240GB SSD, ново со 2 години гаранција
  Audio: BeatsAudio 2.1 stereo speakers + woofer
  Screen: 15.6" Full HD
  Keyboard: Full keyobard with backlight
  Battery: Li-Ion 2620mAh, нова (купена пред една недела), 6 месеци гаранција + старата батерија

  20191115_144316.jpg 20191115_144324.jpg 20191115_150717.jpg

  Цена, фиксна: 19000 денари
  075 437-061, Кирил
   
  Последна промена: 17 ноември 2019
  На GGTT1, CyberTm, Lazarko и уште 5 други им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,139
  12,665
  23 Јануари 2008
  Манга
  18k форумски
   
  Последна промена: 17 ноември 2019
 3. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,139
  12,665
  23 Јануари 2008
  Манга

Сподели

Вчитување...