Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Лаптоп Gaming MSI GF75 Thin 8RC

Статус
Затворена за нови мислења.

Todor91

On your way to fame
8 јануари 2008
845
775
Todor91 додаде нов оглас:

Лаптоп Gaming MSI GF75 Thin 8RC - Проценка

Продавам лап топ MSI GF75 Thin 8RC купен е од Анхоч со измината гаранција.
Лаптопот работи одлично како под првиот ден, без никакви проблеми. Батеријата е извадена бидејки пред некој ден сама од себе се надува и морав да ја фрлам.
Не е отваран ниту поправан само е додадена рам меморија и има 32 GB рам (2х16) и лиценциран Windows 11 pro.
Го продавам бидејки сакам да правам десктоп конфигурација.
За повеќе информации пишете ми пп или јавете се на 070350072

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.135
Мислења
975.328
Членови
35.446
Најнов член
plantsshopdubai
На врв Дно