• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Laptop do 20000

  • Ја почнал/а темата
  • #1

kiko98

Intern
29 ноември 2015
16
4
Дечки дајте предлог до 20к , лаптоп е за сестра ми и ќе го користи за секојдневна употреба. Пожелно е да има повеќе меморија и да има побрз процесор
 

Garfield'

Баниран/a
18 јануари 2019
299
75
Blisku Berovo
Дечки дајте предлог до 20к , лаптоп е за сестра ми и ќе го користи за секојдневна употреба. Пожелно е да има повеќе меморија и да има побрз процесор
Ако сакаш i5
8gb ram
120gb ssd
3 часа батерија
17,3 display
Со две графички.
Метален Лаптоп
IMG-68a7f4e7e82a91a5310ca8c584bbcf14-V.jpg
 

SiPy`

Unbeatable
23 јуни 2015
2,711
4,583
У строК центар!

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,087
Мислења
838,209
Членови
29,009
Најнов член
frameofmind
На врв Дно