Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Лаптоп бизнис класа HP Elitebook 865 G10 и HP Envy x360 Ryzen 7 Pro 7840U со гаранција. Супер цени

Dinamit

Gaining Experience
25 мај 2013
396
498
Dinamit додаде нов оглас:

Лаптоп бизнис класа HP Elitebook 865 G10 и HP Envy x360 Ryzen 7 Pro 7840U со гаранција. Супер цени - 43 ден.

На продажба висока бизнис класа на лаптопи HP EliteBook 865 G10, HP EliteBook 860 G10 и HP Envy X360. Сите лаптопи се половни, без траги од користење и доаѓаат со гаранција од 6 месеци.

1. HP Elitebook 865 G10

Повеќе инфо за производот

AMD Ryzen 7 Pro 7840
16GB DDR5
1000GB nvme
Windows 11 Pro
Finger Print
16 " WuxGA IPs Full HD Anti-glare...

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

Статистика

Теми
47.122
Мислења
975.031
Членови
35.427
Најнов член
bojan.janicevic
На врв Дно