1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Лаптоп биро за гарнитура

Дискусија во форумот 'Oстанато' започната од Koen, 19 Јануари 2020.

 1. Koen

  Koen
  Gaining Experience

  240
  77
  14 Април 2010
  Машко
  Се надевам дека не ми е утната темата.
  Дали некој има информација од каде можам кај нас да купам ваков тип на биро?
  Мака мачам да најдам, за од али експрес знам дека има(тоа ми е последна опција), барам од тука :)
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 2. efto

  efto
  Gaining Experience

  289
  250
  19 Април 2007
  Гледам дека бараш од тука, ама ако имаш некој да ти донесе, имаше во IKEA.
   
  На Koen му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. WhiteDeath
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  6,448
 2. Buvche
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  3,761
 3. dimitars
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,928
 4. WolverineMKD
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,014
 5. OtterMe
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,227
Вчитување...

Сподели

Вчитување...