• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Лаптоп Asus X509FB (i7-8565U, 20GB RAM, 512GB SSD, MX110)

teokitan

Gaining Experience
11 октомври 2017
167
128
teokitan додаде нов оглас:

Лаптоп Asus X509FB (i7-8565U, 20GB RAM, 512GB SSD, MX110) - 24.000 ден.

Се продава Asus лаптопот од насловот, купен од Сетек во мај 2020. Лаптопот е во одлична состојба и го продавам поради надградба.

Процесор: Intel i7-8565U
Графичка: Nvidia MX110 2GB GDDR5
Рам: 16GB DDR4
SSD: 512GB Intel NVMe
Екран: 15.6" Full HD
Порти: USB, USB-C, HDMI, Micro SD
Оштетувања: нема
Серија: VivoBook

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44.261
Мислења
920.018
Членови
32.918
Огласи
1.068
Најнов член
darkokocev
На врв Дно