Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Laptop Acer Nitro 5 Gaming

Статус
Затворена за нови мислења.

Kiro619

Gaining Experience
5 август 2015
128
94
Kiro619 додаде нов оглас:

Laptop Acer Nitro 5 Gaming - 60 ден.

Се продава горе наведениот лаптоп Laptop Acer Nitro 5 Gaming.
Лаптопот е купен пред 2 години и е одлично сочуван.
Доаѓа заедно со Genesis кулер.
Се продава поради купување на нов PC.

Спецификации:

GPU: NVIDIA GeForce RTX 3060
CPU: AMD Ryzen 7 5800H
RAM: 16GB
Memory: 500GB SSD
Екран: 15,6'
Резолуција: 1920x1080; 60Hz


Повеќе информации околу лаптопот - AN515-45-R92M - Tech Specs | Laptops | Acer United States

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.550
Мислења
964.780
Членови
34.921
Огласи
2.634
Најнов член
Natalija Canevska
На врв Дно