1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Laptop Acer aspire V-561 so i5 4200u

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Pane24, 21 oктомври 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,173
  3,239
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Prodavam laptop vo dobra sostojba bez polnac so slednive spec :
  Smeneto nov ekran 15.6 inci slim led 30pinski.
  Procesor i5 4200u
  Ram memorija 4gb ddr3l
  Hdd 500gb
  Baterija ne drze.
  Cena 6500 denari.
  Vo ispravna sostojba , so testiranje na lice mesto so moj univerzalen adapter.
  IMG_20191021_010315.jpg IMG_20191021_010349.jpg IMG_20191021_010339.jpg
  Isto taka po vas izbor moze da se stave 120gb ssd namesto 500gb hdd.
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,173
  3,239
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
 3. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,173
  3,239
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум

Сподели

Вчитување...