• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Лаптоп 13"-14" i5 2nd/3rd gen

mnikolce

On your way to fame
27 октомври 2016
773
607
Купувам
Лаптоп 13"-14" i5 2nd/3rd gen
Можи и помал дисплеј
Неважно кој бренд
Важно е да има здрава батерија
i3, i5 процесори, втора, трета генерација

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 

mnikolce

On your way to fame
27 октомври 2016
773
607
Купувам пак, 11", 13", 14" да брка работа со исправна батерија, од 2010-наваму, со win7, буџет 3-4000 илјади денари.

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,126
Мислења
878,377
Членови
30,741
Најнов член
feviya9492
На врв Дно