1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Lanberg Wireless AC Smart Dual-Band Gigabit Router 1200Mbps RO-120GE

Дискусија во форумот 'Oстанато' започната од kirev, 31 oктомври 2018.

 1. kirev

  kirev
  Unstoppable

  5,297
  3,702
  31 Мај 2010
  Машко
  ICT ветеран
 2. enterprise

  enterprise
  Gaining Experience

  53
  55
  25 Септември 2013
  Машко
  Фино изгледа...али јас би избегавал се што е Realtek based...
   
  На kirev му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Глупав
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  4,771
 2. тотето
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  414
Вчитување...

Сподели

Вчитување...