• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

LAN Nuker

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Mao

On your way to fame
5 јуни 2007
1,227
985
Mao's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 9 3900X + BeQuiet Dark Rock Pro 4
Motherboard
Asus Rog Strix B450-F Gaming
Storage
Samsung Evo Plus 970 M2 nVME SSD
PSU
CM 850W M2 Silent Pro
RAM
Kingston Predator/Fury 32GB 3200Mhz
Video card
Asus Rog Strix 1070 8GB
Case
DeepCool Mattrex RGB
Mouse
Logitech G502 Hero
Keyboard
Cooler Master MK750
Monitor
Alienware 25" 240hz
OS
Win 10 Pro
dali nekoj znae ili moze da mi prati na pm link od program nesto kako lan ip nuker ili nesto so sto mozam da go zamaram covekot od lan i da mu ja usporam mrezata za da mi e pobrz netot ( mnogu downloadira on) povrzani sme preku switch do modem adsl

thx
 
  • Ја почнал/а темата
  • #4

Mao

On your way to fame
5 јуни 2007
1,227
985
Mao's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 9 3900X + BeQuiet Dark Rock Pro 4
Motherboard
Asus Rog Strix B450-F Gaming
Storage
Samsung Evo Plus 970 M2 nVME SSD
PSU
CM 850W M2 Silent Pro
RAM
Kingston Predator/Fury 32GB 3200Mhz
Video card
Asus Rog Strix 1070 8GB
Case
DeepCool Mattrex RGB
Mouse
Logitech G502 Hero
Keyboard
Cooler Master MK750
Monitor
Alienware 25" 240hz
OS
Win 10 Pro

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,605
Мислења
821,557
Членови
28,255
Најнов член
the7natalies
На врв Дно