Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Кутија за полнење за Samsung Galaxy Buds

Статус
Затворена за нови мислења.

fuzzjaw

Unstoppable
13 јануари 2014
2.062
3.831
fuzzjaw додаде нов оглас:

Кутија за полнење за Samsung Galaxy Buds - Проценка

Како што гласи насловот, барам да купам кутија за полнење (charging box) за оригиналните Samsung Galaxy Buds, модел SM-R170. Доколку имате, понудете со цена.

Видете го целиот оглас...
 

fuzzjaw

Unstoppable
13 јануари 2014
2.062
3.831
Up.

Да напоменам, оригинални сочувани кутии има на eBay за 20-25 евра. Ако на некој му фаќат место и загубил слушалка или кутијата од други причини му е бескорисна, толку е максимумот што би платил. Ако не најдам во наредниве 2-3 дена, ќе нарачам од eBay.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.122
Мислења
975.069
Членови
35.428
Најнов член
sefeee
На врв Дно